Hedefler

FiloSistem, günümüzde firmaların en çok sıkıntısını çektiği araç parkuru yönetiminin, maksimum fayda ve minimum maliyetle çözümlenmesi için hizmetler sunmaktadır. Firma yöneticileri uzun yıllardan beri nakliye, lojistik bilgi işlem ve araç takip sistem üretim ve yönetimi hizmeti sunan firmalarda yöneticilik pozisyonlarında çalışmışlardır. Bu sayede Filosistem  genç, dinamik ve istekle, çalışanlarının getirmiş olduğu bilgi ve birikimle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaya odaklanmıştır.

Filosistem müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. Bu odaklanma müşterilerimizin memnuniyeti ve onların Filosistem’e sürekli yeni referanslar yönlendirmesiyle karşılık bulmaktadır. Filosistem çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir. FiloSistem firmalara özel çözümler üretilebilmektedir.

Filosistem olarak temel amacımız, kendini sürekli geliştiren, gerçekleştirdiği projelerle, müşterilerinin kendi sektörlerinde farklılaşmalarını sağlayacak katma değerli hizmetler sunarken kendi sektörünün gelişimine katkı sağlayacak ilkleri başaran bir şirket olmaktır.


©2024 - Filo Sistem. Tüm Hakları Saklıdır.