Filo Sistem Web Gizlilik ve Güvenlik Politikası

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Filo Sistem’i ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
Filo Sistem web siteleri, www.filosistem.com.tr, www.aracshop.com, ile mobil uygulamaları Filo Sistem Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Bu adresleri ziyaret eden siz müşterilerimizin, bilgi güvenliği ve kişisel bilgilerinin gizliliği, Filo Sistem için büyük önem taşır.
İşbu Bilgi Güvenliği ve Gizlilik Politikası, Filo Sistem’in bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.
Filo Sistem olarak;
İş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla;

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

 1. Kişisel Bilgilerin Toplanması
  Kişisel bilgileriniz, web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde, çevrimiçi içeriğimizi görüntülediğinizde veya mobil uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi kullandığınızda sizden doğrudan aldığımız ve diğer kaynakları kullanarak hakkınızda edindiğimiz ad, soyad, e-posta adresi gibi bilgileri kapsar.
  Çerezler ve Diğer Teknolojiler
  Web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde, çevrimiçi içeriğimizi görüntülediğinizde veya mobil uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi kullandığınızda bilgi almak için çerezleri ve diğer teknolojileri kullanabiliriz. Bu teknolojilerle, cihazınızın tarayıcısı ve işletim sistemi hakkında bilgilere, IP adresi, tıkladığınız bağlantılar gibi bilgilere ulaşılır.
  Mobil Uygulamalar Aracılığıyla Toplanan Bilgiler
  Mobil uygulamalarımızı mobil cihazınıza indirdiğinizde, cihazınızın işletim sistemi hakkında bilgiler gibi bilgileri toplayabiliriz. Aynı zamanda uygulamalarımız aracılığıyla otomatik olarak bilgi toplarız.
   
 2. Kişisel Bilgilerin Korunması
  Filo Sistem, çevrimiçi dünyadaki gizlilik hakkınıza saygı duyar, kişisel bilgilerinizi gizli ve güvende tutmak için özen gösterir.
  Üçüncü Taraflara İfşa
  Şirketimiz adına ticari faaliyetin yürütülmesi konusunda üçüncü şahıs hizmet sağlayıcılarına başvurabiliriz. Bunu yaparken bu hizmet sağlayıcılarla kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir. Hizmet sağlayıcılarımıza yalnızca talep ettiğimiz hizmetin gerçekleştirilmesi için gereken kişisel bilgileriniz sağlanabilir. Filo Sistem, üçüncü şahıs hizmet sağlayıcılarından bu bilgilerin korunmasını ve başka amaçlarla kullanılmamasını talep eder.
   
 3. Kişisel Bilgilerin Kullanımı
  Topladığımız kişisel bilgiler sizi, Filo Sistem’in ürün duyuruları, yazılım güncellemeleri ve yaklaşan etkinlikleri hakkında bilgilendirmemizi sağlar. Kimliğinizi onaylamak, kullanıcıların kimliklerinin doğrulanmasına yardımcı olmak ve uygun hizmetleri belirlemek için doğum tarihiniz de dahil kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Zaman zaman kişisel bilgilerinizi satın almalar hakkındaki iletişimler ve koşullar, şartlar ve politikalara ilişkin değişiklikler gibi önemli bildirimleri göndermek için kullanabiliriz. İşbu bilgi Filo Sistem ile etkileşiminiz için önemli olduğundan söz konusu iletişimleri almaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Bir çekilişe, yarışmaya ya da benzer bir promosyona katılırsanız, sağladığınız bilgiyi söz konusu programları yönetmek için kullanabiliriz. Ayrıca hizmet düzeyimizi idare etmek, desteklemek ve bu konuda geri bildirim sağlamak, güvenlik ihlallerini, yasa ihlallerini ve sözleşme şartlarımızın ihlal edilmesini önlemek için kullanabiliriz.
   
 4. Kişisel Bilgilerin Saklanması
  Filo Sistem, kişisel bilgilerinizi yasalara uygun olarak verilmiş Mahkeme/Savcılık kararları ve kişinin açık yazılı onayı dışında hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Filo Sistem, yürürlükte olan herhangi bir yasanın şartları nedeniyle; herhangi bir yasal talebe veya eyleme karşılık vermek için; ya da Filo Sistem’in veya müşterilerinin ve kamunun haklarını korumak için kişisel bilgilerinizi devlet kurumlarına ve adli makamlara verebilir. Kişisel bilgi kullanımımız, bu Sözleşme’nin bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikasına tabi olacaktır.
   
 5. Kişisel Bilgilerin Saklanma Süresi
  Filo Sistem, daha uzun bir saklama süresi gerekmediği veya yasaların buna izin vermediği sürece, kişisel bilgilerinizi işbu Gizlilik Politikası’nda belirtilen amaçlara ulaşmak için gereken süre boyunca saklar.
   
 6. Filo Sistem Gizlilik Bildirimi
  Filo Sistem Gizlilik Politikasını muhtelif zamanlarda güncelleyebilir. Politikalarda esasa ilişkin bir değişiklik yaptığımızda, internet sitemizde güncellenmiş Gizlilik Politikası ile birlikte bir bildirim yayınlanacaktır.
   
 7. Gizlilik Soruları 
  Filo Sistem’in Gizlilik Politikası veya verileri işlemesi ile ilgili herhangi bir soru veya endişeniz olması ya da yerel gizlilik yasalarının olası ihlali ile ilgili şikayette bulunmak istemeniz durumunda lütfen bizimle iletişime geçin, size tüm sorularınızda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Filo Sistem’e info@filosistem.com adresinden veya 0 216 510 10 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

©2024 - Filo Sistem. Tüm Hakları Saklıdır.