Filo Sistem
FiloSistem, günümüzde firmaların en çok sıkıntısını çektiği araç parkuru yönetiminin, maksimum fayda ve minimum maliyetle çözümlenmesi için hizmetler sunmaktadır.
 
Firma yöneticileri uzun yıllardan beri nakliye, lojistik bilgi işlem ve araç takip sistem üretim ve yönetimi hizmeti sunan firmalarda yöneticilik pozisyonlarında çalışmışlardır. Bu sayede Filosistem genç, dinamik ve istekle, çalışanlarının getirmiş olduğu bilgi ve birikimle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaya odaklanmıştır.
Filosistem müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. Bu odaklanma müşterilerimizin memnuniyeti ve onların Filosistem’e sürekli yeni referanslar yönlendirmesiyle karşılık bulmaktadır. Filosistem çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir. FiloSistem firmalara özel çözümler üretilebilmektedir.

Filosistem olarak temel amacımız, kendini sürekli geliştiren, gerçekleştirdiği projelerle, müşterilerinin kendi sektörlerinde farklılaşmalarını sağlayacak katma değerli hizmetler sunarken kendi sektörünün gelişimine katkı sağlayacak ilkleri başaran bir şirket olmaktır.
Neden Filo Sistem?

Araç takip sistemi seçiminin, sadece bir cihaz almaktan ziyade uzun yıllar sürecek bir hizmet alımı olduğunun bilinciyle hareket eden kuruluşlar, alım kararı verecekleri şirketin kalıcılığı, Ar-Ge’ye verdiği önem, bu konudaki birikimi, en son teknolojinin takibi ile satış sonrası hizmetlerin önemini bilmekte ve kararlarını bu doğrultuda vermektedir. Araç takip sistemleri teknolojisini Türkiye’de ilk geliştiren kişilerin 25 yılı aşkın Ar-Ge deneyimi ile 2004 yılında kurduğu Mobiliz’de bugün gelinen nokta, uzmanlarca geliştirilmiş dünyanın en iddialı kullanıcı arayüzüne ve sistem performansına sahip Mobiliz NG (Next Generation) takip sistemidir.

Haberler
×
Hoşgeldiniz
Hemen başvurmak için tıklayınız.
Hemen Başvur

©2024 - Filo Sistem. Tüm Hakları Saklıdır.